Zamykamy zapisy do programu za:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Jak osiągnąć szczupłą i jędrną sylwetkę bez rezygnacji z życia towarzyskiego i bez rezygnacji z ulubionych potraw.

Zobacz jaką wiadomość otrzymałam ostatnio od jednej z moich podopiecznych:

„Mimo niesprzyjających okoliczności udało mi się zrobić wszystkie treningi, jem zdrowo, ale nie odmawiam sobie czekolady. Nauczyłam się sensownego rozkładania treningów i posiłków, ale przede wszystkim zdrowego podejścia i doceniania swojej ciężkiej pracy! Zmiany sylwetki (które oceniam na olbrzym plus!) są tak naprawdę tylko mega fajnym dodatkiem :D”

Nikt nie chce być więźniem diety i odmawiać sobie swoich ulubionych potraw. Wielu osobom wydaje się, że dieta to zło, odmawianie sobie wszystkiego albo jedzenie samych ekologicznych, bezglutenowych, bezcukrowych, drogich i trudno dostępnych produktów. Chcę zmienić Twoje myślenie. W zdrowym stylu życia najważniejsze jest zdrowe do niego podejście

Możesz mieć szczupłą i jędrną sylwetkę bez stosowania rygorystycznych diet i wydawania fortuny na zakupy!

Żeby osiągnąć formę swoich marzeń nie musisz rezygnować z życia towarzyskiego i ulubionych potraw. Możesz spotykać się z przyjaciółmi, jeść kebaby, pizzę, lody, robić wszystko co lubisz i cieszyć się wymarzoną formą. Myślisz, że to niemożliwe, a ja sobie tylko żartuję? Nie, jestem totalnie poważna.

Żeby niemożliwe stało się możliwe stworzyłam mój projekt SYLWETKA MARZEŃ

To nie jest kolejna internetowa dieta od znanej trenerki. To indywidualne prowadzenie. Tutaj wszystkie elementy planu są dopasowane do Ciebie, do Twojego celu, preferencji i możliwości.

Chcesz schudnąć? Proszę bardzo, dostaniesz taką dietę i treningi, które Ci to umożliwią. Jednak na tym mój program się nie kończy. Dieta i treningi to tylko początek. Otrzymasz również wsparcie najlepszych specjalistów, które umożliwi ci zrozumienie o co w tym wszystkim chodzi. Nauczysz się samodzielnego decydowania o tym co i kiedy zjesz i będziesz wiedziała jak ułożyć swoją dietę tak, żeby niczego sobie nie odmawiać, a jednocześnie osiągnąć, a potem utrzymać szczupłą i jędrną sylwetkę.

To Ty znasz siebie najlepiej, więc to Ty najlepiej wiesz czego w danej chwili potrzebujesz. Od nas otrzymasz wiedzę co możesz zrobić i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną formę.

Nie wierzysz, że to jest możliwe?

Poznaj moje podopieczne, które jeszcze kilka miesięcy temu były na Twoim miejscu

Metamorfoza Karoliny

Karolina jest dowodem na to, że masa ciała i obwody to nie wszystko.

Przez 3 miesiące naszej współpracy Karolina schudła 4kg a jej obwód w pasie zmniejszył się o 4cm. Wydaje się, że to niewiele, ale różnica w wyglądzie sylwetki jest ogromna.

Takie efekty Karolina osiągnęła trenując w domu, na początku z gumami mini band, po kilku tygodniach do treningów dodaliśmy regulowane hantle.

Mimo że Karolina ma dużo na głowie, podczas naszej współpracy momentami było jej trudno pogodzić dietę, treningi i wszystkie obowiązki, nie poddała się, cały czas działa i dzięki temu może pochwalić się super efektami!

Efekty moich podopiecznych są najlepszym dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Nie musisz być więźniem diety i katować się morderczymi treningami na siłowni. Możesz osiągnąć wymarzoną formę jedząc to, co lubisz i trenując tak, jak lubisz na miarę swoich możliwości.

Co dokładnie otrzymasz, gdy teraz dołączysz do mojego projektu Sylwetka Marzeń PLUS?

Indywidualnie dopasowane plany diety i treningu

Prosty i przede wszystkim skuteczny plan diety, która nie wymaga od Ciebie rezygnowania z ulubionych potraw i nie wyklucza jedzenia na mieście. To Ty będziesz decydować o tym, co dokładnie będziesz jadła. Nauczysz się samodzielnego komponowania zdrowych i smacznych posiłków z popularnych produktów, które dostaniesz w każdym sklepie. Osiągniesz wymarzoną formę jedząc to, co lubisz.

Plan treningowy, który dopasujemy do Twoich możliwości, preferencji oraz celu. Zobaczysz, że na odpowiednio zaplanowane treningi bez problemu znajdziesz czas.

Cena: 450zł

Analiza techniki ćwiczeń

Prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń jest jednym z najważniejszych elementów efektywnego treningu. Dlatego możesz przesyłać nam nagrania ze swoich treningów, a my dajemy Ci wskazówki jak lepiej wykonywać ćwiczenia, co dokładnie poprawić i na co zwrócić szczególną uwagę, żeby Twoje treningi były bezpieczne i maksymalnie efektywne.

Cena: 200zł

Trening całego ciała

Specjalnie na ten webinar nagrałam dla Ciebie trening całego ciała, który możesz zrobić w dowolnym miejscu.

Obiecuję konkretny wycisk!

Cena: bezpłatny

Analiza wyników badań

Dieta, treningi i świetna forma nie są tylko dla osób zdrowych. Wiele problemów zdrowotnych nie jest przeszkodą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Dietetycy kliniczni z mojego teamu opiekują się osobami z wieloma różnymi dolegliwościami. Biorąc pod uwagę wyniki badań przygotowują diety, które nie tylko pomagają zadbać o sylwetkę, ale również o zdrowie.

Cena: 120zł

Ebook z przepisami

Chcę Ci pokazać, że zdrowa dieta to nie tylko kurczak z ryżem. Fit posiłki nie muszą być nudne ani skomplikowane. Do ich przygotowania nie potrzebujesz żadnych specjalnych trudno dostępnych składników. Dlatego stworzyłam ebooka z moimi ulubionymi przepisami na pyszne i zdrowe dania.

Cena: 79zł

Mniej niż 200 kcal na Twoim talerzu

Wiem, że każdy ma czasem ochotę na małą przekąskę. Dlatego wybrałam dla Ciebie najlepsze przepisy na zdrowe i sycące przekąski. Każda z nich ma mniej niż 200 kcal, to tyle co nic!

Cena: 39 zł

Planer posiłków

Planowanie posiłków to istny game changer. Niesamowicie ułatwia zdrowe odżywianie, a do tego pomaga oszczędzać czas i pieniądze. Dlatego dostajesz planer posiłków wraz z dokładną instrukcją jak krok po kroku zaplanować swoje posiłki.

Cena: 39zł

Prowadzenie PLUS

Plan diety i treningu to dopiero początek. W tym projekcie najważniejsze jest prowadzenie, czyli regularny kontakt, cotygodniowe monitorowanie efektów i wprowadzanie zmian w diecie lub treningu w razie potrzeby. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem weekendów). Żeby wyjaśnić nawet największe wątpliwości i najbardziej skomplikowane pytania masz możliwość rozmowy telefonicznej (lub Skype) z naszym team’em.
Masz możliwość zawieszenia współpracy na określony czas albo rozpoczęcia jej w późniejszym, wskazanym przez Ciebie terminie.

Cena: 1176zł (za 3 miesiące)

Wsparcie i motywację do działania

Ja i mój team motywujemy cię do działania i dbamy o to, żebyś osiągnęła fantastyczne efekty. Przez cały okres naszej współpracy mamy stały kontakt. Możesz zadać nam dowolną ilość pytań, a my na pewno na nie odpowiemy!
Zależy nam na tym, żebyś nie tylko osiągnęła swoją wymarzoną formę, ale również pokochała zdrowy styl życia. Bardzo chcemy żebyś z naszą pomocą osiągnęła sukces!

Cena: BEZCENNE

Wartość wszystkich elementów trzymiesięcznego programu SYLWETKA MARZEŃ PLUS to AŻ 2103zł!

Tylko teraz możesz dołączyć do projektu za jedyne
91 zł miesięcznie

W tym momencie na pewno zastanawiasz się czy warto dołączyć do mojego programu.

  • Zapisać się, czy nie?
  • Czy to się zwróci?
  • Jak szybko zobaczę efekty?

Jeśli będziesz działała zgodnie z przygotowanym specjalnie dla Ciebie planem:

Dostajesz gwarancję

Jeżeli w ciągu 3 miesięcy nie zauważysz żadnych efektów zwrócimy Ci wszystkie pieniądze!

Bardzo zależy mi na tym, żeby każdy, kto tego potrzebuje miał możliwość dołączenia do mojego projektu w przystępnej cenie.

Jednak chcę wszystkim moim podopiecznym zapewnić najlepszą opiekę, dlatego ta promocja nie będzie trwać wiecznie, tylko do soboty.

Dodatkowo powiedziałam sobie, że jeśli ilość nowych podopiecznych będzie zbyt duża zakończę ją wcześniej.

Czas i tak przeminie,
to od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz!

Pamiętaj, że nie masz nic do stracenia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz śmiało na adres: kontakt@architektformy.pl

Albo zapoznaj się z FAQ

Tak, do projektu mogą dołączyć osoby m.in. z insulinoopornością, cukrzycą typu 1 i 2, nadciśnieniem, chorobami tarczycy, zespołem jelita drażliwego, SIBO, nietolerancjami i alergiami pokarmowymi czy celiakią. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest abyś była pod stałą kontrolą lekarską.

Oczywiście! Jeśli w trakcie naszej współpracy zmieni się Twój cel, np. zakończysz redukcję i zaczniesz budować masę mięśniową odpowiednio zmodyfikujemy Twoje plany.

Jeśli masz za sobą poważne kontuzje przed przystąpieniem do programu skonsultuj się z lekarzem ortopedą lub fizjoterapeutą, którzy ocenią czy możesz trenować, a jeśli tak, to jakie ćwiczenia są dla Ciebie niewskazane. Możesz przesłać nam zalecenia otrzymane od lekarza/fizjoterapeuty. Pomoże to w ułożeniu dla Ciebie odpowiedniego i przede wszystkim bezpiecznego planu treningowego.

Dajesz nam znać, co konkretnie Ci nie odpowiada i ustalamy sposób modyfikacji planów tak, żebyś była w 100% zadowolona.

Plan dietetyczny składa się z dwóch części. Pierwsza to plan żywienia, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o kaloryczności Twojej diety i ilościach różnych produktów, które mogą się w niej znajdować. Na podstawie informacji zawartych w planie żywienia możesz samodzielnie komponować swoje posiłki. Druga część planu
dietetycznego to przykładowe przepisy na posiłki dopasowane do Twojego planu żywienia.

W planie treningowym znajdziesz konkretne zestawy ćwiczeń oraz informacje o ilości serii i powtórzeń które należy wykonać. Do każdego ćwiczenia jest dołączony link do nagrania z krótką instrukcją jego wykonania. Ilość i rodzaj ćwiczeń w planie treningowym dopasowujemy indywidualnie do Twojego celu, umiejętności i doświadczenia treningowego.
Częstotliwość treningów również dopasowujemy indywidualnie, do Twojego celu i możliwości. Jednakże dla osiągnięcia najlepszych rezultatów polecamy ćwiczenia minimum 3 razy w tygodniu.

Treningi robisz tam gdzie lubisz. Możesz ćwiczyć na siłowni, możesz ćwiczyć w domu. To zależy tylko od Ciebie 🙂

Do projektu możesz dołączyć jeśli masz ukończone 16 lat. Jednak, jeśli nie jesteś jeszcze osobą pełnoletnią twoi rodzice/opiekunowie muszą wyrazić na to zgodę.