Promocja trwa tylko do soboty, zamykamy zapisy do programu za:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

POWIEM CI JAK OSIĄGNĄĆ SZCZUPŁĄ I JĘDRNĄ SYLWETKĘ

BEZ REZYGNACJI Z ŻYCIA TOWARZYSKIEGO
I BEZ REZYGNACJI Z ULUBIONYCH POTRAW!

Mój program sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie jak nigdy dotąd.
Otrzymasz plan działania i wsparcie najlepszych specjalistów.
Nie czekaj! Dołącz już dziś, żeby zadbać o swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie.

MOŻESZ JUŻ ZA 3 MIESIĄCE BYĆ SZCZUPLEJSZA, ZDROWSZA, PEŁNA ENERGII DO ŻYCIA I UTRZYMAĆ TEN EFEKT PRZEZ LATA

OTO OSOBY, KTÓRYM POMOGLIŚMY:

 

Metamorfoza Karoliny

Karolina jest dowodem na to, że masa ciała i obwody to nie wszystko.

Przez 3 miesiące naszej współpracy Karolina schudła 4kg a jej obwód w pasie zmniejszył się o 4cm. Wydaje się, że to niewiele, ale różnica w wyglądzie sylwetki jest ogromna.

Takie efekty Karolina osiągnęła trenując w domu, na początku z gumami mini band, po kilku tygodniach do treningów dodaliśmy regulowane hantle.

Mimo że Karolina ma dużo na głowie, podczas naszej momentami było jej trudno pogodzić dietę, treningi i wszystkie obowiązki, nie poddała się, cały czas działa i dzięki temu może pochwalić się super efektami.

W tym momencie kończymy redukcję, ale będziemy dalej pracować nad jeszcze lepszą formą.

DOSTANIESZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY ZMIENIĆ SWOJĄ SYLWETKĘ I POPRAWIĆ SAMOPOCZUCIE.

Indywidualna rozpiska dietetyczno-treningowa

Przygotujemy dla Ciebie dietę, która będzie prosta i skuteczna. Nauczymy Cię samodzielnego komponowania swoich posiłków, ponieważ to jest klucz do sukcesu – trwałej zmiany sylwetki i poprawy zdrowia. To Ty znasz siebie najlepiej, więc to Ty będziesz decydować o tym, co jesz. Dzięki takiej diecie osiągniesz wymarzoną sylwetkę jedząc to, co lubisz. Otrzymasz również przepisy na smaczne i zdrowe posiłki. 

Treningi dobierzemy do Twoich możliwości i preferencji. Możesz trenować na siłowni, możesz trenować w domu, tak jak Ci pasuje. Zadbamy o to, żeby treningi były przede wszystkim skuteczne, ale również bezpieczne. Będziemy także regularnie modyfikować Twój indywidualny plan treningowy.

Wartość: 300 PLN

Analiza techniki ćwiczeń

Prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń jest niezwykle ważna. Dlatego przesyłasz do nas nagrania swoich treningów, a my dajemy Ci wskazówki jak wykonywać ćwiczenia, co dokładnie poprawić, żeby treningi były bezpieczne i maksymalnie efektywne.

Wartość: 200 PLN

Ebook z przepisami

Przepisy na pyszne, proste i zdrowe posiłki, które ułatwią Ci drogę do zdrowej i szczupłej sylwetki.

Wartość: 79 PLN

Trening całego ciała

Wideo z treningiem całego ciała, który możesz zrobić w dowolnym miejscu!

BONUS!!!

Prowadzenie VIP

Rozpiska dietetyczne-treningowa to dopiero początek. Najważniejsza część tego programu to regularny kontakt, cotygodniowe monitorowanie efektów i wprowadzanie zmian w diecie lub treningu w razie potrzeby. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem weekendów). Żeby wyjaśnić nawet największe wątpliwości i najbardziej skomplikowane pytania masz możliwość rozmowy telefonicznej (lub Skype) z naszym team’em. 

Masz możliwość zawieszenia współpracy na określony czas, albo rozpoczęcia jej w późniejszym, wskazanym przez Ciebie terminie.

Wartość: od 906 PLN – przy okresie 3 miesięcy

Ciągłe wsparcie i motywacja do działania

Ja i mój zespół motywujemy cię do działania i dbamy o to, żebyś osiągnęła fantastyczne efekty. Przez cały okres naszej współpracy mamy stały kontakt. Możesz zadać nam dowolne pytanie, a my na pewno na nie odpowiemy!

Ten program nie jest kolejną dietą cud, która zostawi Cię z efektem jo-jo. Jesteśmy przy Tobie, dbamy o to, żebyś wszystko zrozumiała i wiedziała po co to wszystko robisz. Bardzo chcemy żebyś z naszą pomocą osiągnęła sukces!

Wartość: bezcenne

STANDARDOWA CENA: 1465 PLN MIESIĘCZNIE

TYLKO NA TEJ STRONIE: -71%

Prosty i skuteczny plan żywieniowy

90% diet jest nieskutecznych długofalowo. Są zbyt restrykcyjne, skomplikowane i czasochłonne. Dlatego stworzyliśmy plan żywieniowy, który jest prosty i skuteczny, a przygotowanie posiłków nie wymaga dużo czasu. To Ty znasz siebie najlepiej, więc to Ty będziesz decydować o tym, co jesz. Dzięki takiej diecie osiągniesz wymarzoną sylwetkę jedząc to, co lubisz i nie odmawiając sobie ulubionych potraw czy weekendowych wyjść ze znajomymi.

Przygotujemy dla Ciebie dietę, która będzie prosta i skuteczna. Twoja dieta będzie dietą zamiennikową, będziesz mogła jeść to co lubisz, a nie to co ktoś Ci narzuci! Nauczymy Cię samodzielnego komponowania swoich posiłków, ponieważ to jest klucz do sukcesu – trwałej zmiany sylwetki i poprawy zdrowia. Otrzymasz również przepisy na smaczne i zdrowe posiłki. Chcemy pokazać Ci, że zdrowe jedzenie może być pyszne i proste w przygotowaniu.

Indywidualny plan treningowy

Treningi dobierzemy do Twoich możliwości i preferencji. Możesz trenować na siłowni, możesz trenować w domu, tak jak Ci pasuje. Zadbamy o to, żeby treningi były przede wszystkim skuteczne, ale również bezpieczne. Będziemy także regularnie modyfikować Twój indywidualny plan treningowy.

Już po pierwszych kilku tygodniach treningów zobaczysz wyraźną różnicę, zmieni się Twoje samopoczucie, poprawi postawa, a ciało stanie się bardziej jędrne. To nie tylko możliwe, to wręcz nieuniknione.

Nie musisz godzinami kręcić nudnego cardio. Nie musisz trenować przez 2 godziny 6 razy w tygodniu. Trenując według indywidualnie dopasowanego planu zobaczysz, że treningi mogą być przyjemnością, a Twoja energia, siła i motywacja zmienią się na Twoich oczach już w ciągu pierwszych dni.

Najlepsze ze wszystkich! Motywujemy Cię i wspieramy na każdym kroku, aby zapewnić Ci sukces!

Żeby przejść metamorfozę potrzebne Ci będą nie tylko indywidualnie dopasowane treningi i odpowiednio zbilansowana dieta. Kluczowe będzie dodanie do tego dużej dawki motywacji. Dlatego przez cały czas trwania naszej współpracy zapewniamy Ci stały kontakt z ekspertami z teamu. Dzięki temu możemy wspierać Cię na każdym kroku i zagwarantować Ci 100% satysfakcji z dołączenia do programu.

Ja i mój zespół motywujemy cię do działania i dbamy o to, żebyś osiągnęła fantastyczne efekty. Przez cały okres naszej współpracy mamy stały kontakt. Możesz zadać nam dowolne pytanie, a my na pewno na nie odpowiemy!

Ten program nie jest kolejną dietą cud, która zostawi Cię z efektem jo-jo. Dołączając do programu, stajesz się częścią naszego team’u. Razem z najlepszymi ekspertami, dietetykami i trenerami personalnymi poprowadzę Cię krok po kroku przez cały program. Jesteśmy przy Tobie i bardzo chcemy żebyś z naszą pomocą osiągnęła sukces!

PODSUMOWUJĄC

Program ♥ SYLWETKA MARZEŃ 2021 ♥ to idealny program zmiany sylwetki i poprawy zdrowia!

♥ Jest prosty i nastawiony na działanie

Nie musisz nad niczym myśleć i zastanawiać się czy wszystko jest ok. Po prostu postępuj krok po kroku zgodnie z planem aż osiągniesz swój cel.

♥ Jest bezpieczny i skuteczny

Plan treningowy jest dopasowany do twojego celu i możliwości. Uwzględniamy w nim twój stopień zaawansowania oraz przebyte kontuzje.

♥ Motywuje Cię do działania przez cały czas

Oczywiście nie wykonamy tego planu za Ciebie, ale nasz team przez cały czas będzie z Tobą w kontakcie i będzie dbał o to, żebyś na pewno nie odpuściła.

♥ Zapewnia Ci trwałe rezultaty

Nauczysz się jak się zachować podczas wyjścia ze znajomymi albo rodzinnego spotkania, żeby utrzymać wypracowane efekty. Zbudujesz zdrowe nawyki, które zapewnią Ci świetną sylwetkę na długie lata.

OTO NASZA 100% GWARANCJA, KTÓRĄ DOSTAJESZ

Jeśli zdecydujesz się zacząć działać, to gwarantujemy, że albo zobaczysz efekty, albo nie zapłacisz nic.

Dzięki naszemu wsparciu mnóstwo osób poprawiło swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Dlatego jesteśmy w 100% pewni, że będziemy w stanie Ci pomóc i jesteśmy gotowi zaoferować Ci gwarancję rezultatów.

Jeżeli zastosujesz się w pełni do przygotowanego dla Ciebie planu, to pierwsze efekty pojawią się już po tygodniu, maksymalnie dwóch. Jeżeli przez 3 miesiące będziesz trzymała się naszych zaleceń i nie zauważysz efektów, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze!

Twoje efekty i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Wierzymy w nasze metody, ale przede wszystkim w Twój sukces!

Tak naprawdę nic nie ryzykujesz. Spróbuj, zacznij działać i przekonaj się, że warto!

CZAS NA CIEBIE!
DOŁĄCZ DO PROGRAMU I ZACZNIJ JUŻ W TYM TYGODNIU ZMIENIAĆ SWOJĄ SYLWETKĘ I SAMOPOCZUCIE

STANDARDOWA CENA: 1465 PLN MIESIĘCZNIE

TYLKO NA TEJ STRONIE: -71%

*Promocja trwa tylko do soboty 22.05, do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

zobacz jak pyszne rzeczy możesz jeść pracując nad swoim zdrowiem i sylwetką:

DOŁĄCZ DO PROGRAMU JUŻ TERAZ
BEZ ŻADNEGO RYZYKA!

*Promocja trwa tylko do soboty 22.05, do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

NADAL MASZ PYTANIA?

POZNAJ ODPOWIEDZI NA CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Tak, do programu mogą dołączyć osoby m.in. z insulinoopornością, cukrzycą typu 1 i 2, nadciśnieniem, chorobami tarczycy, zespołem jelita drażliwego, SIBO, nietolerancjami i alergiami pokarmowymi czy celiakią. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest abyś była pod stałą kontrolą lekarską.

Jeśli w trakcie naszej współpracy zmieni się Twój cel, np. zakończysz redukcję i zaczniesz budować masę mięśniową odpowiednio zmodyfikujemy Twoje plany.

Jeśli masz poważne kontuzje przed przystąpieniem do programu skonsultuj się z lekarzem ortopedą lub fizjoterapeutą, którzy ocenią czy możesz trenować, a jeśli tak, to jakie ćwiczenia są dla Ciebie niewskazane. Możesz przesłać nam zalecenia otrzymane od lekarza/fizjoterapeuty. Pomoże to w ułożeniu dla Ciebie odpowiedniego i przede wszystkim bezpiecznego planu treningowego.

Dajesz nam znać, co konkretnie Ci nie odpowiada i ustalamy sposób modyfikacji planów tak, żebyś była w 100% zadowolona.

Plan dietetyczny składa się z dwóch części. Pierwsza to plan żywienia, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o kaloryczności Twojej diety i ilościach różnych produktów, które mogą się w niej znajdować. Na podstawie informacji zawartych w planie żywienia możesz samodzielnie komponować swoje posiłki. Druga część planu
dietetycznego to przykładowe przepisy na posiłki dopasowane do Twojego planu żywienia.

W planie treningowym znajdziesz konkretne zestawy ćwiczeń oraz informacje o ilości serii i powtórzeń które należy wykonać. Do każdego ćwiczenia jest dołączony link do nagrania z krótką instrukcją jego wykonania. Ilość i rodzaj ćwiczeń w planie treningowym dopasowujemy indywidualnie do Twojego celu, umiejętności i doświadczenia treningowego.
Częstotliwość treningów również dopasowujemy indywidualnie, do Twojego celu i możliwości. Jednakże dla osiągnięcia najlepszych rezultatów polecamy ćwiczenia minimum 3 razy w tygodniu.

Treningi robisz tam gdzie lubisz. Możesz ćwiczyć na siłowni, możesz ćwiczyć w domu. To zależy tylko od Ciebie. 🙂

Do projektu możesz dołączyć jeśli masz ukończone 16 lat. Jednak, jeśli nie jesteś jeszcze osobą pełnoletnią twoi rodzice/opiekunowie muszą wyrazić na to zgodę.

Wszelkie pytania dotyczące projektu kieruj na adres kontakt@architektformy.pl lub napisz przez formularz kontaktowy. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin, od poniedziałku do piątku. Dlatego, jeśli napiszesz do nas wiadomość w sobotę, możliwe, że na odpowiedź będzie trzeba poczekać do poniedziałku.